:( Provoz stránek ukončen :(

od 13.3.2011 vysílá TV LOVE Ošklivku Katku !!!

Ošklivka Katka: Hrají čtenářky Ženy.cz

21. července 2008 v 12:16 |  Média
Milena Brulíková, Veronika Klesnilová a Nikola Vavrošová nám poslaly příběh své proměny a dostaly možnost zahrát si v seriálu Ošklivka Katka. Milena natáčela 1. května, další dvě vítězky v pátek 9. května. Byli jsme "na place" s nimi. Přečtěte si, jak se jim dařilo.
Veronika i Nikola se sešly ve výrobních halách v pražské Kolbenově ulici, kde se seriál natáčí, v pátek před polednem. Stejně jako každý den od pátku do soboty, točilo se tady od rána, holky ovšem měly přijít na řadu až okolo druhé hodiny. Nikola přijela do Prahy i s maminkou a sestrou, které rovněž dostaly možnost podívat se na natáčení. Nezapomněla ani foťák, a tak se můžete podívat, co ji v seriálovém prostředí nejvíc zaujalo. "Nikdy bych neřekla, že natáčecí prostředí je ve skutečnosti tovární hala! V seriálu to vypadá tak honosně!" divila se po příjezdu Veronika.
Nikola stačila párkrát zmáčknout spoušť fotoaparátu a už ji volali do maskérny, zatímco Veronika spěchala do kostymérny. Nezdržela se dlouho, kostymérka jí pochválila tričko i džíny, ve kterých přijela, takže si je směla nechat i na natáčení, stačilo doladit je drobnými doplňky: tenisky, kšiltovka, pásek, kabelka. Ani Nikola nestrávila v maskérně moc času. Nabízené oblečení jí prý příliš nepadlo do oka, tak se s kostymérkou dohodly na kombinaci kousků, které si přivezla z domova. A že jich bylo! Pak už stačilo holky jen přepudrovat, přetřít jim rty leskem a mohly na plac!
Scéna z 34. dílu Ošklivky Katky byla prakticky totožná, jakou točila minulý týden i Milena Brulíková. Veronika s Nikolou společně vystoupily z výtahu a přišly na recepci KM Stylu s tím, že zmeškaly casting, ale rády by pracovaly jako modelky. Scéna se dvakrát nazkoušela a hned poté dvakrát natočila. Nikolu bedlivě sledoval nejen režisér a kameraman, ale i maminka se sestrou. Usmívaly se. A držely palce. Obraz, ve kterém vystupovaly obě vítězky, byl hotový zhruba během půlhodinky. Režisér v ten moment ohlásil "dotočeno" a ukázal Nikole s Veronikou výsledek. Mohou být na sebe pyšné.

Rozhovory

Nikola Vavrošová
Řekněte mi, chtěla byste být herečka?
Určitě! A pokud by to nevyšlo, chtěla bych být alespoň součástí štábu. Studuju češtinu se zaměřením na média, mám zkušenosti se scenáristikou i dramaturgií, po této stránce mě natáčení nepřekvapilo. Něčemu takovému bych se v budoucnu ráda věnovala.
Překvapilo vás něco při natáčení?
Byla jsem velmi překvapená pozitivním přístupem štábu a herců ke mně. Takovou ochotu jsem nečekala! S kýmkoliv jsem se chtěla vyfotit, ten souhlasil. Členové štábu se mi věnovali, prováděli mě v dekoracích, byla jsem nadšená!
Byla jste sama se sebou spokojená?
No…když nám pustili první natočenou scénu, říkala jsem si, že mám docela dobrou postavu, ale nemožně se tvářím. V druhém jsem si zase říkala, že mám dobrý výraz, ale necítila jsem se moc dobře fyzicky. Taky jsem byla v šoku, jaký mám jiný hlas! Celkově jsem byla ale moc spokojená, i maminka se setrou byly nadšené, že mě mohly podpořit. Nadchl mě přístup štábu, všichni byli velmi ochotní a já okouzlená!
Sledujete Ošklivku Katku pravidelně?
Dívám se, i když přiznávám, nestíhám každý díl. Chodím do práce, do školy. Zhruba půlku dílů jsem viděla, půlku ne.
Veronika Klesnilová:
Jak jste si užila natáčení?
Měla jsem hroznou radost, že se ho můžu zúčastnit. Byla to pro mě úplně nová zkušenost, jsem ráda, že jsem si něco takového mohla vyzkoušet. Jsem z toho nadšená! Atmosféra byla skvělá, nebyla jsem vůbec nervózní, neměla jsem trému, prostě mě to bavilo!
S kým z herců jste se potkala?
S Olgou Lounovou, Hankou Křížkovou, Simonou Postlerovou a dalšími…
Byla jste spokojená sama se svým výkonem?
Ze začátku mi přišlo šílené, když jsem se na sebe měla podívat, ale myslím, že to nakonec dobře dopadlo a jsem spokojená. Připadala jsem si uvolněná, v pohodě.
Jak na vás působila Nikola?
Bezvadná holka, okamžitě jsme si padly do oka. Moc jsme toho nenamluvily, protože když ona byla v maskérně, já v kostymérně, pak už se zase točilo, ale jsem ráda, že jsem ji poznala. Ze začátku mi přišla malinko nervózní, ale myslím, že než se začalo točit, nervozita z ní spadla.
Chtěla byste být herečka?
Kdybych tu možnost měla, tak stoprocentně!
autor: Jana
( zena.centrum.cz )
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ivca Ivca | 20. listopadu 2011 v 20:10 | Reagovat

Maš moc hezký blog jsijedna z mála co ma na blogu Nikolu Vavrošovou

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama