:( Provoz stránek ukončen :(

od 13.3.2011 vysílá TV LOVE Ošklivku Katku !!!

Srpen 2008

5 proti 5 - INFO z TV Programu

30. srpna 2008 v 17:23 Info
Velká zábavná show Petra Lesáka, ve které se proti sobě utkají vaši oblíbení herci ze seriálů Ošklivka Katka a Velmi křehké vztahy
Na dnešní večer je připraven speciální díl zábavného pořadu 5 proti 5 plného hvězd. Tentokrát proti sobě do soutěžního klání totiž nastoupí týmy herců z oblíbených seriálů Ošklivka Katka a Velmi křehké vztahy. Diváci budou moci při hře o finanční výhru poznat známe herce také z jiné stránky. Případná výhra samozřejmě neobohatí jejich peněženky, ale bude věnována na charitativní účely. Týmy se budou předhánět v co nejlepších odhadech a budou se snažit uhádnout, která odpověď na určitou otázku zazněla nejčastěji. Tvůrci pořadu vybírali otázky velmi pečlivě, a tak rozhodně nebude nouze o humor, vtip, ale také notnou dávku napětí. Speciál 5 proti 5 bude uvádět Petr Lesák, který tento moderátorský post z rukou Petra Novotného také symbolicky převezme.

5 proti 5 - Již dnes

30. srpna 2008 v 13:49 Info
Od 20 hodin na TV Prima . Ošklivky vs. Vékávéčka . Kdo vyhraje ???

Co uvidíte příště ? II.

29. srpna 2008 v 13:14 Info
34.Díl
Dlouhá noc. Romantický seriál TV Prima s komediálními prvky. Na takovou noc se těžko zapomíná...! Hrají: K. Janečková, L. Hejlík, V. Vydra a další. Režie P. Nikolaev (55 min)
Tomáš s Klaudií laškuje v kanceláři a říká jí o sobě spoustu důvěrných informací. Klaudie je na něj velmi milá. Tomáš je Klaudií tak okouzlený, že úplně zapomene, že v kumbále sedí Kateřina, které dal příkaz, aby za žádných okolností nevstupovala...Novotný vydírá Helenu, vyhrožuje jí výpovědí. Ptá se jí na intimní detaily jejího života a vztahu s Markem. Několikrát mu zazvoní telefon - to volá Péťa, který sedí v recepci. Tomu dala číslo na Novotného a později i na jeho manželku Sylva. Novotného žena Květa se svému manželovi dovolá, ale ten jí zalže, že je na firemním večírku. Ve skutečnosti má v plánu vyspat se s Helenou...Marek plní příkaz Tomáše a snaží se mít Patricii pod kontrolou. Přijede k ní a omlouvá se. Patricie však má podmínku - trvá na tom, aby si ji Marek vzal...Patricie má brzy další návštěvu - Daniela. Ten ví, že přistihla Marka s Helenou při intimní chvilce, a vysmívá se jí. Patricie se mu přizná, že výpověď dát nemůže, protože nemá peníze. Daniel ji vydírá...Marie je na návštěvě u Bertoldových. Říká Zuzaně, že mluvila se starou paní Petržílkovou, a ta jí slíbila, že s Petržílkem ještě promluví...ČR 2008. Režie: Petr Nikolaev. Hrají: Kateřina Janečková, Lukáš Hejlík, Václav Vydra, Jana Boušková, Veronika Žilková, Jana Švandová, Ladislav Frej, Michaela Horká, Olga Lounová, Michal Zelenka, Petr Štěpán, Lumír Olšovský, Ladislav Županič, Josef Carda, Simona Postlerová, Romana Goščíková, Vojtěch Štulc, Vojta Hájek, Hana Křížková, Viola Ottová, Alena Štréblová, Nancy N. Johannes, Dáša Kouřilová a další.
35.Díl

Kateřino, pomozte mi. Romantický seriál TV Prima s komediálními prvky. V nouzi nejvyšší, Katka nejbližší... Hrají: K. Janečková, L. Hejlík, V. Vydra a další. Režie P. Nikolaev (55 min)
Tomáš přichází do kanceláře a zjišťuje, že není uklizeno. Najde v kumbálu spát Kateřinu a teprve v tu chvíli si uvědomí, že na ni úplně zapomněl. Je mu to líto...Péťa přinese Heleně dárek. Ta si ale před ním domlouvá schůzku na večer s kamarádkou a nějakými muži. Péťovi se zhroutí svět. Uvědomuje si, že ho Helena nechce, a řekne jí to. Ta mu to nevymlouvá...Tomáš vypráví Markovi o své noci s Klaudií. Cítí se prázdný, jediný, komu může opravdu věřit, je Kateřina. Marek naopak Tomášovi sdělí, jak byl v noci u Patricie a chtěl se s ní usmířit. Směje se tomu, že po něm chtěla Patricie sňatek. Říká Tomášovi, že Patricie prý chce z firmy odejít, tomu ale Tomáš nevěří...Do firmy vstupuje rozzuřený Novotný, na obličeji má šrámy, manželka ho pěkně zřídila. Zve si na kobereček Sylvu i Péťu a chce po nich, aby okamžitě dali výpověď. Táňa běží za Tomášem a žádá ho, aby zasáhnul...Marek zjišťuje, proč Patricie nedala výpověď. Ta mu zalže, že ji o to požádal Daniel. Marek se vyděsí a spěchá říct informaci Tomášovi...Tomáš studuje s Markem výsledky prodeje, jsou katastrofální. Marek říká, aby nepodléhali panice, za pár dní by měla začít fungovat jeho nová obchodní strategie. Zprávy o prodeji se však nijak nelepší a Tomáš žádá Kateřinu, aby mu Grand Móda půjčila další peníze. Kateřina váhá...ČR 2008. Režie: Petr Nikolaev. Hrají: Kateřina Janečková, Lukáš Hejlík, Václav Vydra, Jana Boušková, Veronika Žilková, Jana Švandová, Ladislav Frej, Michaela Horká, Olga Lounová, Michal Zelenka, Petr Štěpán, Lumír Olšovský, Ladislav Županič, Josef Carda, Simona Postlerová, Romana Goščíková, Vojtěch Štulc, Vojta Hájek, Hana Křížková, Viola Ottová, Alena Štréblová, Nancy N. Johannes, Dáša Kouřilová a další.

Co uvidíte příště ?

29. srpna 2008 v 13:12 Info
32.Díl
Na pár dní šéfkou. Romantický seriál TV Prima s komediálními prvky. Konečně to přišlo! Hrají: K. Janečková, L. Hejlík, V. Vydra a další. Režie P. Nikolaev (52 min)
Kateřina za Tomášovy nepřítomnosti šéfuje firmě. Táňa neví, jestli má připravit smlouvy pro tři nové modelky, které si přivedl Pipinka. Kateřina to zamítne a Pipinka samozřejmě vyvádí. Patricie se dožaduje svého platu. Kateřina se dozvídá o "úspěšnosti" kolekce jen samé katastrofální zprávy, informuje o tom Tomáše - a ten se rozhodne přiletět z Paříže dřív...Mikymu se daří na burze zvyšovat jmění Grand Módy... Kateřina vyzdobí Tomášovu kancelář před jeho příletem. Musí ale také jednat s ředitelem Váňou, který přišel vyzvídat, jaká je aktuální situace KM Stylu. Vrací se Tomáš, všichni po něm hned chtějí, aby řešil vzniklé problémy. Tomáš je nevrlý, nemá na nikoho náladu. Je ze zpráv o prodejnosti (či spíše neprodejnosti) nové kolekce na dně. Kateřina by mu moc ráda pomohla, ale neví jak...Během oběda se ošklivky od Péti dozvídají, jaká je Patriciina skutečná finanční situace. Inka trvá na tom, že Patricie musí hned dostat svůj plat...Zoufalý Tomáš požádá Kateřinu, aby vybrala polovinu z majetku Grand Módy a převedla ji na účet KM Stylu...ČR 2008. Režie: Petr Nikolaev. Hrají: Kateřina Janečková, Lukáš Hejlík, Václav Vydra, Jana Boušková, Veronika Žilková, Jana Švandová, Ladislav Frej, Michaela Horká, Olga Lounová, Michal Zelenka, Petr Štěpán, Lumír Olšovský, Ladislav Županič, Josef Carda, Simona Postlerová, Romana Goščíková, Vojtěch Štulc, Vojta Hájek, Hana Křížková, Viola Ottová, Alena Štréblová, Nancy N. Johannes, Dáša Kouřilová a další.
33.Díl

Zase potíže. Romantický seriál TV Prima s komediálními prvky. Jednou je člověk nahoře, podruhé... Hrají: K. Janečková, L. Hejlík, V. Vydra a další. Režie P. Nikolaev (56 min)
Kateřina půjčuje z účtu Grand Módy KM Stylu velkou sumu peněz a Tomáš jí podepisuje dlužní úpis. Oba si uvědomují rizika takového počínání, ale Tomáš nemá na vybranou. Musí začít jednat, protože firma už nemá ani na výplaty. Pověřuje Marka vytvořením nové obchodní strategie...V Bio baru si dává Daniel schůzku s Patricií. Chová se k ní jako vždy arogantně a požaduje po ní sex. Patricie je zděšená a snaží se Danielovi vysvětlit, že má poměr s Markem. Daniel je ale neoblomný. Patricie vyhrožuje, že pokud ji hodlá vydírat, odejde z firmy...Helena má plán jak dokázat Patricii, že Marek miluje jen ji. Vydá se za ním do jeho kanceláře, řekne mu, že zamkla a začne se s ním líbat. Do kanceláře ale vtrhne Patricie, všechno vidí, začne na Helenu ječet a pak odejde. Helena si myslí, že vyhrála, ale Marek ji obviní z podvodu a žádá ji, aby dala výpověď...Novotný jde za Tomášem a chce vědět, jak to bude s Helenou. Tomáš mu za přítomnosti Marka říká, že z celé věci nebude vyvozovat žádné závěry. Novotný slíbí, že to Heleně vyřídí. Najde ji a pozve večer do baru. Ošklivky se o Helenu bojí a radí jí, aby s Novotným nikam nešla...Hugo má zásadní rozhovor s Tomášem, který mu nechce dovolit kvalitní modelky na kostýmní zkoušky. Dojde řeč i na jejich sázku, kdy Tomáš slíbil, že pokud prohraje (podmínkou byly výsledky prodeje kolekce), půjde převlečen za Královnu noci. Tomáš je nervózní, že si na to Hugo vzpomněl...ČR 2008. Režie: Petr Nikolaev. Hrají: Kateřina Janečková, Lukáš Hejlík, Václav Vydra, Jana Boušková, Veronika Žilková, Jana Švandová, Ladislav Frej, Michaela Horká, Olga Lounová, Michal Zelenka, Petr Štěpán, Lumír Olšovský, Ladislav Županič, Josef Carda, Simona Postlerová, Romana Goščíková, Vojtěch Štulc, Vojta Hájek, Hana Křížková, Viola Ottová, Alena Štréblová, Nancy N. Johannes, Dáša Kouřilová a další.

Nataša to zachránila !!

28. srpna 2008 v 8:34
No zavolala Mikoho a všichni sme skříň nadzvedli . Deníček je zase můj . Ale tátovi nic neříkejte . Skříň sme podložili knihou Naši furianti a bylo to . Ghh . Jinak v KM Stylu je teť rušno . Ale co vám budu říkat víc se dozvíte v pondělí pokud přijdete na TV PRIMA !!!30.Jízda

26. srpna 2008 v 17:17 Fotogalerie

Slunce seno JZD a pan Petžílek

21. srpna 2008 v 18:12 Média
Pavel Kikinčuk alias pan Petržílen opět v Hošticích


Vzhled

21. srpna 2008 v 13:02 Info
Dneska jsem udělal drobný zásah do vzhledu . Myslím že se moc nezměnilo . Jen jeden obrázek sem přidal do loga a pozadí článků zdobí Katky vesta . Snad se vám to bude líbít . Protože aktivních webů co pravidelně přináší info o Katce moc není ...

Katka do mobilu

21. srpna 2008 v 9:21 Pro vás
Schéma i s vyzváněním to vše exklusivně pro vás
Stáhnete ZDE

Videa k seriálu

20. srpna 2008 v 10:50 Pro vás
Hlavní Reklama .:


Medajlonky .:

Patricie

Daniel

Marcela
Teletext Primi

16. srpna 2008 v 13:02 MédiaVáclav Vydra v říši mluveného slova

14. srpna 2008 v 17:41 Info
Václav Vydra opět v pohádce !! Tentokrát v pohádce českého rozhlasu Děvčátko Momo a ukradený čas ( pass .: heslo ) . Dále ho známe např. z Včelích medvídků , vyprávěného CD Kameňák a další .Ale zpět k naší nové pohádce . Vašek zde hraje průvodce městem Džidžiho . Více info na ceskyrozhlas.cz

Ukázky na 30 díl už beží na PRIMĚ

14. srpna 2008 v 12:12 Pro vás
Podařilo se nám kousek z vysílání zachytit . Výsledek máte zde . V závěru videa už vidíte záběr z natáčecí scénky kdy ošklivky oslavují a pijí jednu štamprdlu za druhou .