:( Provoz stránek ukončen :(

od 13.3.2011 vysílá TV LOVE Ošklivku Katku !!!

Říjen 2008

Olga Lounová ve svém klipu

31. října 2008 v 14:34 Pro vás


a ještě v Xfatoru

TEST NA NETU

29. října 2008 v 10:43 Pro vás
Jak znáte Katku si můžete ověřit v následujícím testu na serveru TESTY

* K epizodám dílů přibyla možnost otestovat si co si z něj pamatujete .

Ošklivka Katka už se měsíc a půl nenatáčí

29. října 2008 v 10:39 Info
Mluvčí TV Prima tuto informaci potvrdila . V listopadu má natáčení pokračovat . Media ovšem spekulují o tom že prima chce seriál zrušit . Prima tuto možnost vylučuje . V nejhorším prý Katku během několika dílů promění v krásnou a seriál zkončí .

48 . Díl

29. října 2008 v 10:34 Fotogalerie


Diplom

27. října 2008 v 10:58
Díky


Soutěžte s Katkou o 50 000 KČ !!!

25. října 2008 v 20:01 Info

První soutěžní kolo se vztahuje ke 48. dílu seriálu Ošklivka Katka, který Televize Prima vysílá 27. října. V jeho průběhu se na televizní obrazovce objeví symbol s barvou, která nás zajímá v této podobě.

Jak vyhrát !

Vaším úkolem je zaslat nám barvu symbolu v aktuálním dílu seriálu.

 • na telefonní číslo

906 90 09

 • pomocí SMS ve tvaru:

KATKA BARVA

 • Vzorový příklad SMS: KATKA FIALOVA
 • Soutěžit můžete také prostřednictvím formuláře zde na našem webu, který uveřejníme v den uvedení aktuálního dílu.
 • V každém kole, kterých bude celkem 7, máte možnost vyhrát dárkový balíček Televize Prima.

Tím to ale nekončí

Správné odpovědi ze všech sedmi kol budou zařazeny do velkého losování.

 • Čím více správných odpovědí nám zašlete, tím větší šanci na získání naší hlavní ceny máte.

A cena je to opravdu lákavá

Den s vizážistou, který se o vás společně s Pipinkou kompletně postará.

 • Poradí vám jak upravit nebo kompletně změnit vaši image.
 • Pokud budete chtít, zařídí vám třeba i nový účes a make-up.
 • Společně pak vyrazíte na nákupy, při nichž vám pořídí nový šatník.

Celkem můžete utratit rovných 50 000 korun.

To už stojí za to!

 • Vítěze každého kola budeme kontaktovat telefonicky a zároveň jejich jména zveřejníme zde, na našem webu.
 • Kompletní pravidla soutěže najdete zde - Herní řád soutěže

Co uvidíte dál ?

25. října 2008 v 19:49 Pro vás
Ošklivky svolaly kvůli Sylvě poradu. Musí se rozhodnout, jestli Sylva podstoupí liposukci. Je to sice drahá záležitost, ale Patricie by určitě byla vzteky bez sebe, kdyby viděla, jak Sylva najednou zhubla…
Klaudie Skopalová z Makrotextilu přistoupila na podmínky ohledně nákupu látek na novou kolekci. Tomáš s Markem se právě vracejí do firmy - a když se Tomáš dozví, že za chvíli přijde Klaudie, popadne ho velká nervozita… Klaudie přijíždí do KM STYLu podepsat smlouvu. Marcela na ni žárlí, ale látky Makrotextilu jsou skvělé a je potřeba začít vyrábět novou kolekci. Hugo je už zase hysterický…
Děda Koráb a děda Šťáva hledají na internetové seznamce ženu pro nějakého svého kamaráda, ale nechtějí prozradit, o koho jde…
Patricie dostane hysterický záchvat, zase má na stole spoustu účtů a nemá je z čeho zaplatit. Chce od Marcely, aby jí pomohla…
Kateřina odjíždí do banky. Ukazuje tam smlouvu, ze které je jasné, že Grand Móda získala KM STYL. Tím pádem jí banka poskytne úvěr. Tomáš je nervózní. Druhý den vychází obchodní věstník, ze kterého se všichni dozvědí, že Grand Móda je vlastníkem KM STYLu…

Ošklivka Katka (51) 20.00
Cesta do pekla
Marek lituje toho, co se stalo s Patricií, a obviňuje Tomáše, že na tom má svůj podíl. Ten se zříká jakékoliv zodpovědnosti. Patricie dál hraje na Marka hru s těhotenstvím a vydírá ho. Marek jí donese peníze, Patricie je nejdřív odmítá, ale nakonec si je vezme.
Probíhá porada ohledně uvedení nové kolekce, na které je i Ester. Tomáš se dozvídá, že bude muset platit zálohy. Kateřina vše usměrňuje a Ester nechápe, proč s nimi nejedná u jednoho stolu. Tomáš jí vysvětlí, že ji Marcela a Hugo nesnášejí...
Kateřina a Miky se setkají s právníkem a advokátem. Ti se diví, že má smlouvu o prodeji KM STYLu. Hodnota KM STYLu je mnohem větší, než jaké peníze mu Grand Móda půjčila. Kateřina a Miky se snaží vše zahrát do autu...
Marcela zjišťuje, že jednou z modelek na novou přehlídku je i Soňa, bývalá Tomášova milenka, a udělá mu scénu.
Táňa zase řeší alimenty, Emil je opět nedonesl. Útočí na Halku a pak křičí na Emila do telefonu. Inka jí radí, že by na něj být milá, jen tak docílí toho, že bude litovat, že od ní odešel.
Do práce se vrací Sylva, je celá změněná. Holky jsou ní nadšené, teď Patricie pukne vzteky. Sylva bude dál hubnout a Patricie jako těhotná tloustnout.
Halka tlačí na Huga, aby ji taky nechal předvádět modely, ten to ale odmítá. Halka dělá scény, nakonec ji vezme Péťa na drink, čímž ale urazí Helenu.
Marie a Zuzana řeší fakturu na počítače, co jim měl Františkův kamarád Jan prodat se slevou. Chtěly by za ušetřené peníze koupit nový kávovar. Ptají se Františka, ten nejdřív zapírá, ale nakonec se ukáže, že je počítače vyjdou dráž než v obchodě...

Kdo z "našich" postav ještě letos slaví ?

25. října 2008 v 18:21 Pro vás
25.11 - Kateřina
17.12 - Daniel
19.12 - Ester
21.12 - Natálie

A kdo po nové roce ?

7.3. Tomáš
1.4. Hugo
20.4. Marcela

Na další svátky jako vždy upozorníme


Lukáš Hejlík: Semlely nás řády, principy a reklama

24. října 2008 v 15:31 Média
  prezidentem firmy KM Styl, respektive s jeho představitelem 
v "primáckém" seriálu 
 Ošklivka Katka Lukášem Hejlíkem, jsme se potkali v jedné 
pražské kavárně a povídali 
 si o všech jeho rozmanitých aktivitách. 
 A že jich není málo! Kromě natáčení již zmíněného seriálu hraje 


PŘEDSTAVUJEME Veronika Poláčková

24. října 2008 v 15:30 Média
Pochází z Prahy a od jedenácti let chodila do Dismanova rozhlasového dětského souboru, což ji v budoucí profesi dost ovlivnilo. Moderovala s Liborem Boučkem pořad Žirafa v České televizi, pak se rozhodla pro divadelní režii. Bylo mi sedmnáct, potkala jsem se na hereckém kurzu s lektorkou hlasové a mluvní výchovy Reginou Szymikovou. Poradila mi zkusit spíše herectví, že jsem na režisérku ještě moc mladá. A tím mi zasáhla do života," vysvětluje.

Ke zkouškám ji připravovala herečka Dana Hlaváčová. Díky ní přesně věděla, ať už na škole v Praze, či Brně, o co v zadání etud jde. Herectví studovala u profesora Josefa Karlíka na JAMU v Brně. "V sedmnácti jsem jako jedináček řekla rodičům ahoj, odjela dvě stě kilometrů a slíbila, že se vrátí."

Později pocítila, že by jeviště hercům coby režisérka asi záviděla, a ideu režie odsunula do pozadí. Se spolužáky z ročníku dostala společnou nabídku do angažmá, což se nestává často. Dřív, než ve čtvrťáku začala psát dopisy "Jsem mladá, krásná, talentovaná a budu oporou vašeho souboru", po ní sáhlo Městské divadlo Brno.

"Ředitel Stanislav Moša mi nabídl hostování ve vysněné roli, kterou byla Gvendolina v Jak je důležité míti Filipa." V souboru již zůstala, poslední dobou ale na jevišti tak často nestála. Přijala totiž další "roli" - vedle hraní se stala i tiskovou mluvčí divadla.

Veronika sbírá zkušenosti i na akademické půdě. "Na JAMU učím třeťáky techniku mluveného projevu a ještě tam studuji postgraduál." Aktivit už bylo moc, do funkce tiskové mluvčí se vrací kolegyně po mateřské a Veronika se už soustředí na jiné téma. Loni se jen tak z hecu přihlásila na Masarykovu univerzitu v Brně, chtěla si dokázat, že přijímačky zvládne. Zvolila obor management a je v prvním ročníku.

"Do toho přišla ještě Ošklivka Katka! Moje postava vstupuje do příběhu později, ale konkurzy na ni probíhaly již v prvních kolech. Halka Veličková se stane milenkou manžela sekretářky Táni, jedné z Ošklivek. Navíc se, aby měla Táňa vztek, nechá zaměstnat ve stejné firmě," prozrazuje.

Bála se případných choulostivých scén, ale nyní je v pohodě a na natáčení Ošklivky přijíždí "jako na dovolenou". "Naučím se text, jsou hodní, krásně mě obléknou, krás hodně se nasmějeme. Hlavně nasm s Hankou Křížkovou nebo s Lumírem Křížko Olšovským." Hraní v seriálu mírem Olšovským ji baví, kromě toho začala v chystaném toh seriálu TV Nova hrát její taném studentka, tak si mohou sdělovat zážitky z natáčení.

"Se studenty mám úžasný vztah, podařilo se najít tu správnou rovinu. Je jim dvacet, tykáme si, ale když jim zadám práci, zodpovědně zad ji udělají." Pedagogiku vědně udě pokládá za svobodnější disciplínu, než je herectví. S přítelem, hercem a produkčním sportovní redakce České televize, právě rekonstruují byt v Brně a otázku, kde zakotví v budoucnu, za nechávají otevřenou.


49 díl - Kdo je táta ?

22. října 2008 v 13:56 Pro vás
Kdo je táta? Romantický seriál TV Prima s komediálními prvky. Tak tahle zákeřná lest se podařila... Hrají: K. Janečková, L. Hejlík, V. Vydra a další. Režie J. Chlumský (56 min)
Tomáš jde na jednání s dodavatelem. Marcela chce jít s ním, když ale zjistí, že tam půjde s Kateřinou, rozmyslí si to. Patricie přijde pozdě do práce, Tomáš ji seřve, ale ona tvrdí, že je jí zle, protože je těhotná.Tomáš jde s Kateřinou na jednání do Makrotextilu. Marek přemlouvá Patricii, aby šla na potrat, ta odmítá.V Makrotextilu se setká Tomáš s Klaudií. Látky se mu líbí, je tu ale problém, Tomáš chce platit ve splátkách. Kateřina nabídne, že pokud na to Makrotextil přistoupí, koupili by od nich látky i na příští kolekci.Patricii volá Daniel a říká ji, ať zmizí pryč, nejlépe na jinou planetu. Daniela i Marka mučí živé představy Patricie s jejich dětmi. Hugo s Marcelou obědvají a Hugo se dozví, že je Patricie těhotná. Nemůže tomu uvěřit...František hledá Zuzanu v kavárně. Ta šla něco vyřizovat s Petržílkem. Františka to utvrzuje v představě, že je mu s ním nevěrná. Zuzana s Marií pak probírají Františkovu žárlivost.Kateřina připomíná Tomášovi, že by měl zavolat Ester a přemluvit ji, aby jim dělala kampaň. Ta s ním ale odmítá mluvit. Budou k ní muset s Markem zajít osobně...

PROGRAMOVÁ ZMĚNA !!!!

22. října 2008 v 12:15 Info

Dobrý den, seriál Ošklivka Katka bude od 27.10 vysílán pouze v pondělí - viz www.iprima.cz - Novinky - Televize Prima se rozhodla dát větší prostor oblíbenému pořadu Hádej, kdo jsem! , který bude vysílán od 27.10. 2x v týdnu (vždy středa a pátek) a seriál Ošklivka Katka pouze v pondělí.
Děkujeme za Vaši přízeň televizi Prima, porozumění a přejeme hezký den.Výpadek

20. října 2008 v 17:19 Info
Mezi 16 - 17 hodinou zastihl server blog.cz výpadek . Proto nefungoval ani náš blog . Hezký den a nezapomeňte dnes ve 20:00 na TV PRIMA.


Co uvidíte ? ( 48 )

14. října 2008 v 18:48 Info
Falešné těhotenství. Romantický seriál TV Prima s komediálními prvky. ...a lásku střídá nenávist! Hrají: K. Janečková, L. Hejlík, V. Vydra a další. Režie J. Chlumský (56 min)
Marka i Daniela mučí šílené představy, v nichž jim Patricie sděluje, že jsou otci jejího dítěte.Tomáš u Marcely zjišťuje, proč jí volal Daniel. Marcela prosí Tomáše, aby všechno řekl Robertovi dřív, než se to dozví od Daniela. Medunovi totiž ještě nevědí, že KM STYL musel stáhnout z prodeje novou kolekci, předčasně připravit novou a na poslední chvíli najít nového dodavatele látek. Tomáš jí to slíbí. Daniel chce navíc svolat zasedání správní rady...Patricie se svěřuje Marcele, že by to dítě mohlo být i někoho jiného, ale nejmenuje. Marcela je v šoku, kolik má Patricie potenciálních otců pro svoje dítě...Tomáš si uvědomuje, že nová kolekce musí mít i skvělou promo kampaň. Chtějí s Markem znovu oslovit Ester Andělovou. Kateřina pochybuje, že to vezme, je na ně naštvaná.Helena se hádá s Patricí. Žárlí na ni, že čeká dítě s Markem. František čeká na Zuzanu s Marií a zcela nepokrytě na Zuzanu žárlí.Tomáš se snaží večer doma vytáhnout z Marcely, kdo je otcem Patriciina dítěte. Telefonuje jí Daniel, který chce vědět totéž. V té chvíli telefonuje Tomášovi Marek, kterého zajímá to samé...Daniel v noci navštíví Patricii a nabízí jí, aby se odstěhovala někam daleko. Patricie cítí, že má všechny konečně v hrsti...Miky s Kateřinou ještě pracují. Miky se raduje, že je Patricie těhotná. Doufá, že si ho teď vezme, protože on si ji i s dítětem chce vzít určitě. Kateřina se o tom nechce bavit a sděluje mu, co se stalo s firmou...

Komu se Katka Janečková podobá ?

9. října 2008 v 19:51 Pro vás
Na jedné webovce kde vám program porovná komu se podobáte jsme zadali Katky fotky ze seriálu,civilu a výsledek je tu .:
Která karta je podle vás nejpodobnější ? Pište do komentářů !!!!

Uvidíte ve středu ( 47 ) 22.10.2008

9. října 2008 v 17:58 Info
Konec KM STYLu. Romantický seriál TV Prima s komediálními prvky. Firma je v ohrožení. Katko, je to na tobě! Hrají: K. Janečková, L. Hejlík, V. Vydra a další. Režie P. Slavík (56 min)
František přivezl Kateřině obálku se smlouvou. Stojí na recepci, povídá si s Helenou a chlubí se, že jeho manželka má internetovou kavárnu. Přichází Kateřina, je skutečně překvapená, že smlouvu přivezl táta.Spor a nedůvěra mezi Markem a Tomášem pokračuje. Tomáš mu říká, že odchází s Kateřinou na soud - Grand Móda oficiálně koupí KM STYL a je potřeba tuto změnu zapsat do obchodního rejstříku.František si před KM STYLem ještě povídá s Bucalem, takže když Tomáš s Kateřinou vycházejí ven, potkají se. František se konečně seznamuje s Tomášem. Tomáš si uvědomí, že vlastně nemá auto, protože je v servisu. František se hned nabídne, že je odveze. Kateřina protestuje, ale Tomáš souhlasí.Marcela před Patricií neprozřetelně řekne, že látky mít nebudou, ale prosí ji o diskrétnost. Ta to ale okamžitě Danielovi zavolá.Ošklivky dál šíří zprávu o těhotenství Patricie, Marek to uslyší a vyděsí se. Zavolá si ji a tvrdí, že on nemůže být otcem dítěte, Patricie nicméně neodpoví, jak to s ní je.Do kavárny přichází Vojta. Marie se Zuzanou se vyptávají, jestli se táta ještě zlobí. Vojta o ničem neví. Holky to trochu uklidní. Petržílek se doma bitkou nepochlubil. Snad to s vyhazovem nebude tak horké.Patricie si stěžuje si Marcele, co o ní Ošklivky roztrubují po firmě. Marcela je překvapená a slova o Patricině těhotenství řekne ve chvíli, kdy přijímá hovor od Daniela. Ten to uslyší a je také v šoku, i když předstírá, že ho to nezajímá.Tomáš říká Markovi, že musí urychleně nakoupit nové látky. Jakmile se roznese, že Grand móda pohltila KM Styl, budou bez šancí...František se čím dál tím víc propadá do hlubin žárlivosti. Čím víc se mu Miky snaží vyvrátit nesmysl, že by Zuzana něco měla s Petržílkem, tím víc v tom Františka utvrzuje...

Uvidíte v pondělí ( 46 ) 20.10.2008

9. října 2008 v 17:57 Info
Ty látky zpátky nedostaneme. Romantický seriál TV Prima s komediálními prvky. Co teď? Pravdu, nebo lež... Hrají: K. Janečková, L. Hejlík, V. Vydra a další. Režie P. Slavík (56 min)
Tomáš je naštvaný, že má nabourané auto, ale ještě víc ho štve Patricie. Marcela se ho snaží uklidnit. Mezitím Patricie telefonuje s Danielem. Ošklivky jsou si stoprocentně jisté, že Patricii je špatně proto, že je těhotná. K Tomášovi přichází Marek, aby mu oznámil, že látky zabavila celní správa. Tomáš je v šoku, Marek taky.Ošklivky pomalu šíří po firmě zprávu o Patriciině těhotenství. Do firmy přichází Martin Maxa na zkoušku kostýmů. Všechny po něm chtějí podpis a CD. Sylva je zase ve stejných šatech jako Patricie. Tomáš úkoluje Kateřinu, aby zjistila, jestli existuje způsob jak dostat látky zpět. Kateřina oznamuje Markovi a Tomášovi, že látky zpátky nedostanou.Tomáš se dostane s Markem do ostrého sporu. Viní ho, že pořádně neprověřil dodavatele a že je to jeho vina. Tomáš se rozhoduje, že Grand Móda pohltí KM STYL. Jiná šance není. Chce po Kateřině obchodní smlouvu, kterou mají pro tento případ připravenou.Tomáš svolává do zasedačky Huga a Marcelu. Hugo má v ateliéru zpěváka Martina Maxu na zkoušce kostýmu, a proto nedorazí. Tomáš se rozzuříKateřina požádala Zuzanu, aby jí smlouvu poslala messengerem. František Zuzaně smlouvu vezme a veze ji Kateřině do KM STYLu sám. Zuzana se bojí, že z toho bude problém.Na poradě Tomáš řekne Hugovi a Marcele, že nemají látky. Zalže, že je dodavatel nemůže dodat v termínu, a tvrdí, že dostanou peníze zpět. Marcela je šťastná, že ji Tomáš opět přizval k rozhodování o důležitých věcech ve firmě, a ona i Hugo jsou potěšení Tomášovou upřímností...