:( Provoz stránek ukončen :(

od 13.3.2011 vysílá TV LOVE Ošklivku Katku !!!

Listopad 2008
51.díl

20. listopadu 2008 v 18:11 Fotogalerie


Herci z ošklivky v Hádej kdo jsem - JIŽ DNES

19. listopadu 2008 v 18:36 Info
19.11. - Lukáš Hejlík
12.12. - Simona Postlerová
17.12. - Agáta Hanychová

Další ocenění

15. listopadu 2008 v 13:23

Další kniha v LK

14. listopadu 2008 v 15:39 Info
Více info v Levných knihách - Více info a koupě ZDE - Jen za 59 kč ,-

Hanka Křížková - Křížovka č. 127 , 66
Martin Maxa - č. 54

Brzo i na našem webu ....


Čekání na Roberta

12. listopadu 2008 v 11:31 Média
Katka hraje v novém filmu Čekání na Roberta . Podívat se na něj můžete ZDE nebo přímo na idnes.cz . Zde máte pár foto záběrů ( foto : idnes )

( zdroje : idnes.cz ; osklivka-katka-tv.blog.cz ) - Dík všem

50.Díl

12. listopadu 2008 v 10:43 Fotogalerie
Snová scéna :


53 Díl - Již teť

10. listopadu 2008 v 18:39 Pro vás
-Jako první víme informaci s předstihem-


Ošklivka Katka (53) 20.00
Nečekané setkání

Tomáš začíná propadat panice. Vyšel už Věstník obchodní komory, kde je černé na bílém, že KM STYL patří Grand módě. Tomáš si uvědomuje, že nejčestnější by bylo přiznat porážku a odevzdat firmu Danielovi...
Táňa nadšeně sděluje Sylvě, že Novotný uvěřil, že je nutné poslat Patricii na vstupní lékařskou prohlídku. Chtějí ji vlákat do pasti, dosáhnout, aby šla na odběr krve a ony už pak zařídí, aby se ji ze vzorku udělal těhotenský test. Novotný Patricii přesvědčuje, ta má málem hysterický záchvat. Šíleně se bojí odběru krve. Nakonec ji přesvědčí až Marcela. Bude to dobré pro ni i pro dítě, které čeká.
Marie pochopí, že ji Petržílek skutečně balí, a není z toho zrovna nadšená. Zuzana si z ní dělá legraci.
Marcela prosí Daniela, aby se sešel s ní, s Janou a Robertem. Medunovi totiž přijíždějí z Londýna na uvedení nové kolekce. Proto se Tomáš bojí, že vyjde najevo prodej podniku. Nechce, aby se to provalilo ve chvíli, když tady budou rodiče.
Sylva se trápí drastickou dietou. Halka se moc snaží stát se skutečnou modelkou a předvádět na blížící se přehlídce. Hugo je zásadně proti. Modelka Soňa má zálusk na Tomáše. Vůbec si nechce připustit, že Tomáš má před svatbou.
Táňa se snaží mluvit s Emilem po dobrém. Moc to nepomáhá, ale Halka je špatná z toho, že ti dva spolu mluví normálně.
Daniel se potkává s Robertem a Janou. Jako vždycky pomlouvá Tomáše. Marcela je zaskočena tím, jak Jana nepokrytě dává najevo, že už by s Tomášem měli mít dítě.
Kateřina s Mikym zařizují spolu s Rozsívalem žádost u soudu. Chtějí, aby soudní znalec ocenil majetek KM STYLu, aby nikdo nemohl zpochybnit prodej podniku. Ukáže se, že Rozsíval je mnohem schopnější, než se čekalo...
Katka končí ...

5. listopadu 2008 v 18:27 Info


V těchto dnech dotáčí televize Prima poslední díly Ošklivky Katky. Seriál tak končí minimálně o rok dřív, než bylo plánováno.
I přes obrovskou reklamní kampaň a snahu všech tvůrců si dostatek diváků nezískal. Jihoamerické novely v českém podání, zkrátka nefrčí!

Praha - Pro fanošky seriálu Ošklivka Katka je konec seriálu bezesporu zklamáním. Bohužel jich zdaleka nebylo dost. Divácký ohlas prostě nenaplnil očekávání Primy. Televize tedy rozhodla o předčasném ukončení seriálu a tak se v těchto dnech natáčí poslední díly.
"OškIivka Katka se do konce roku bude vysílat už jen jednou týdně. Ve středu jsme místo ní nasadili velmí oblíbený pořad Hádej, kdo jsem . Příští rok se diváci s Ošklivkou ještě určitě setkají," sdělila šípu oficiální stanovisko Primy tisková mluvčí televize J.Kocová.
Zákulisní ovšem hovoří zcela jasně :
,,Natáčím poslední díl a tím to bohužel končí. S žádaým dalším natáčením se již lepočítá," potvrdila jedna z hlavních protagonistek seriálu.
Přijdou tak diváci o dlouho očekávané zakončení seriálu, kdy se z ošklivky yklube kráska? "Myslíte si zda se do konce roka stihne přeměnit z ošklivého káčátka v labuť? Nechte se překvapit," usmívá se zdroj zdroj Šípu. "Ale vše by mělo mít svůj konec -byť předčasný, nebo ne?"


49.Díl

5. listopadu 2008 v 7:13 Fotogalerie

52.díl

2. listopadu 2008 v 17:37 Info

Ošklivka Katka (52) 20.00
Kateřino, KM STYL je tvůj!
(55' 38'')
Tomáš se radí s Markem, co má dělat, protože se ve firmě objevila modelka Soňa, se kterou měl kdysi románek. Dokonce kvůli ní tehdy uvažoval, že se rozejde s Marcelou. Ta teď pochopitelně žárlí a Tomáš chce Soňu vyhodit…
Advokát Vyhlídal s kolegou se diví tomu, že Tomáš Kateřině prodal firmu, když dluží Grand Módě jen čtyři a půl milionu. Kateřina je ale ubezpečuje, že nechce získat KM STYL, chce ho jen donutit, aby vrátili peníze. Vyhlídal má jít na soud a zajistit soudního znalce. Chce zálohu a celkově působí velmi podivně. Nicméně druhý den se setkají u notáře. Vyhlídal na soudu vše vyřídí a soudní znalec možná přijde do KM STYLu už druhý den. Miky to sdělí Kateřině, když jí nese kopii soudního příkazu. Kateřina o tom informuje Tomáše, který se ještě víc vyděsí. Našel totiž ve věstníku, který vydává Obchodní komora, zprávu o prodeji KM STYLu. A věřitelé a banky se už začínají ozývat...
Sylva je po liposukci a rozhodne se, že by měla začít cvičit, aby ji nepostihl "jojo efekt". S Táňou a Inkou vyrazí ráno do fitcentra. Tam zahlédne Patricii, která si vesele cvičí. Zjistí, že cvičila aerobic, což těhotné ženy nesmí. Na základě toho ošklivky začnou pochybovat o tom, jestli je Patricie vůbec těhotná, a vymyslí ďábelský plán. Táňa zajde za Novotným, aby poslal Patricii na vstupní lékařskou prohlídku…
Za dědou Šťávou přijíždí vnučka Lucie. Chce studovat vysokou školu, ale zatím hledá nějakou práci. Pohádala se s rodiči - a ti jsou naštvaní, že jela do Prahy…
V kavárně se objeví Markvart, který přišel o práci a přestěhoval se do Vystrkova. Líčí Marii a dědovi Šťávovi, že za to může jedna ženská, která v KM STYLu teď všechno řídí. Ale její jméno nevyřkne…

Představujeme vám ... Lilian Malkina

1. listopadu 2008 v 19:30 Pro vás
Rodiště
Tallinn, Estonsko - 14.7.1938
Nejmilejší místo nebo kraj
Sankt-Peterburg
Divadelní průprava
Divadelní akademie, Petrohrad
Minulá divadelní angažmá
Nepočitatelně
Nejvýznamnější divadelní role (kromě těch, které hrajete Na Fidlovačce)
Ukrutná babička (G. García Márquez)
Film
Pozor, želva! (r. Bykov) - Kolja (r. Jan Svěrák)
Televize
"Bělyje oděždy"
Nejmilejší knížka z dětství
B. Kaverin: Dva kapitáni
Nejmilejší spisovatel
Bulgakov
Nejmilejší dramatik
Gogol
Oblíbená květina
Karafiát
Oblíbený nápoj
Vodka
Kým nebo čím byste chtěl(a) být v případě inkarnace
Jelen