:( Provoz stránek ukončen :(

od 13.3.2011 vysílá TV LOVE Ošklivku Katku !!!

Prosinec 2008

Archiv - Katka 1.září

30. prosince 2008 v 19:01 Média

Kateřina Janečková nechává rovnátka v ateliéru

Do povědomí Čechů a Moravanů vstoupila jako Ošklivka Katka. Kdo potká Kateřinu Janečkovou na ulici, nepozná ji. Je to čtyřiadvacetiletá kráska, které to sluší v džínách, top tričku a s módně upravenými vlasy. "Nevím, kde vznikla fáma, že chodím v civilu jako Ošklivka Katka. V těch podivných hadrech, strašném účesu a s rovnátky na zubech. Já jsem na ulici normální holka v obyčejných kalhotách a pěkném tričku, samozřejmě bez rovnátek. Ta nechávám v ateliéru jako vše ostatní, co mě hyzdí," řekla Kateřina Korzu.

Více ZDE

zdroj : korzoCo Katka za rok 2008 stihla ?

28. prosince 2008 v 12:50 Info
Vysílat se začalo 3.března 2008 epizodou "Tak to jsem já" . Za rok 2008 bylo odvysíláno 57 dílů . To je přibližně 3 135 minut záznamu . Vysílalo se vždy v pondělí a středu od 20:00 . Po prázdninách přišla změna a vysílalo se už jen v pondělí . První klapka padla 4.února 2008 .
Za rok si získala plno příznivců ale i odpůrců . K tomu to seriálu bylo vytvořeno plno webů . Většina brzy ukončena . V současnosti jede asi 6 web stránek co pravidelně přináší informace a drby ze seriálu . Prima začíná také sprostředkovávat autogramy herců .A pomalu se dostáváme ke konci roku . Seriál je již natočen a s pokračováním se nepočítá .
Vysílat se má do poloviny května 2009 .

Těhotná Nancy bývala jako proutek!

28. prosince 2008 v 12:38 Média
S Nancy Johannes se vyfotila její obdivovatelka. - Super.cz

Hana Křížková z Ošklivky

28. prosince 2008 v 12:30 Média

ZDE

Přála bych si najít mladšího, romanticky založeného chlapa se smyslem pro humor, který by netrpěl hmotnou nouzí. V mém věku si snad už můžu dovolit požadovat trochu toho bohatství," říká se smíchem herečka.Stále dobře naložená Hana Křížková (50) je známá především jako muzikálová zpěvačka a šansoniérka, která si občas s chutí odskočí před filmovou kameru, aby si okořenila život něčím neotřelým. V současné době jí můžete vídat jako sekretářku Sylvu, členku takzvaného klubu ošklivek, v primáckém romantickém televizním seriálu Ošklivka Katka (2008).
"Když mi zavolali, že by pro mě měli roli v romantickém seriálu, kde se nestřílí, nevraždí a netečou tam hektolitry krve, zavýskla jsem a okamžitě kývla. Jsem totiž taková romantická citlivka, která si potrpí na ty nejkýčovitější romantická gesta, jako jsou Valentýnky, kytičky, svíčičky a procházky při měsíčku," prozradila Křížková s tím, že až záhy začala zjišťovat a řešit s režisérem, co taková seriálová role obnáší. Dosud totiž hrála jenom ve filmech, třeba v romantickém snímku Andělská tvář (2002) sestru Richertovou. Bála jsem se, abych nebyla na natáčecím place od rána do večera, protože se ještě věnuji zpívání. Hraji v muzikálovém zpracování Švejka a obnovené premiéře Draculy, takže nepřipadalo v úvahu, abych třeba dostala hlavní roli Ošklivky Katky nebo snad ředitele Meduny," dělá si srandu Hanka, která nakonec přijala roli sekretářky Sylvy, která jí je tak trochu podobná, protože stejně jako ona řeší problémy s nadváhou.
"Pořád jsem nedokázala pochopit, jak si na mě tvůrci seriálu vzpomněli, než jsem si přečetla prvních pár stran scénáře. Pochopila jsem, že Sylva trpí stejně jako já mírnými komplexy z nadváhy a navíc má milou a dobrosrdečnou povahu. Zkrátka celá já," myslí si herečka, která za celý svůj život vyzkoušela desítky diet, než jí došlo, že se svou slovanskou postavou stejně nic nenadělá a začala si na ní stavět svou image. Diety jsem hodila za hlavu. Začala jsem je považovat za zbytečné, protože jsem pochopila, že už se sebou stejně nic lepšího neudělám. Už zkrátka budu vždycky takovej kusanec ženský, jaký jsem. Jenom se snažím jíst trochu ukázněněji, takže neprovozuji noční bílý sex, ale hezky si s sebou na natáčení beru plastikové krabičky s ovocem a zeleninou a také pravidelně konzumuji oběd a lehkou večeři," prozradila svou fintu herečka, na které se přeci jen dietnější režim projevil štíhlejší linií.
Skvělým pomocníkem na hubnutí je také dostatek práce, na kterou si Hanka rozhodně nemůže stěžovat. Dokonce přiznala, že si trochu odpočine až v průběhu vánočních svátků, kdy má od natáčení seriálu a zpívání chvíli klid. "Popravdě řečeno nevím, kam dřív skočit. Jsem pořád v jednom kole, doma mám bordel, kytky mi pochcípaly a já s tím stejně nic nenadělám, protože jsem od rána do večera v práci. Brzy ráno odcházím do Kolbenky na natáčení Ošklivky, později pak mám večerní představení nebo koncert. Do toho nějaký večírek, abych přišla na jiné myšlenky a doma už jen padnu," vysvětluje představitelka Sylvy s tím, že texty se učí buď ještě pozdě v noci nebo během snídaně a přejezdu na natáčení. Alespoň si nemůžu stěžovat, že se nudím a že se v mém životě nic neděje. Jediné co mi trošku schází je ta láska," posteskla si Hanka, která prožila dva vážné vztahy, ale oba jí bohužel nedopadly. "Jsem ráda, že jsem poznala, co je to opravdická láska a štěstí, protože spousty lidí si jen myslí, že je zamilovaných. Ve skutečnosti však partnery střídají jako ponožky a vůbec nechápou význam být skutečně zamilovaný. Já jsem to ale poznala a jsem tomu ráda. Možná však právě proto mám na svého potenciálního partnera velké nároky, protože bych nedokázala žít s někým, koho bezmezně nemiluji, neobdivuji a nemůžu k němu vzhlížet," říká s tím, že ve svých padesáti letech by už také nechtěla začínat od píky, takže její partner by také musel mít nějaké zázemí a pěkné konto v bance.
Herečku Hanu Křížkovou můžete vidět ve filmu Andělská tvář v neděli 28. prosince o17:20 hod. na Nově.

( prepni.centrum.cz )

Pro vás ...

23. prosince 2008 v 19:23 Pro vás
.... v roce 2009 naschledanou .

56.Díl

23. prosince 2008 v 19:16 FotogalerieSoutěž ukončena !! - už nepiště

13. prosince 2008 v 14:03 Info
Odpovědí přišlo bohužel "jen" 5 . V plánu jsem měl ještě nějaké soutěže ale po tomto ohlasu v tom asi pokračovat nebudem . Ale teť k výtězům . DVD Ošklivka Katka vyhrává Marie Kuželová . Gratuluji !!! . Dále chci ještě poděkovat Ivetě - měla nejlepší odpovědi . Zatim hezké poledne .

60 díl

13. prosince 2008 v 12:42 Info

Ošklivka Katka (60) 20.00
Těžký úkol
(55' 03'')
Je ráno po přehlídce. Kateřina, Tomáš ani Marcela neměli hezké sny. Ve firmě jsou první Andula a Mariana. Telefonují s Heleninou matkou a od ní se dozvídají, že Helena nebyla celou noc doma. Tomáš a Marcela přicházejí do firmy a zjišťují, že tam skoro nikdo není - ani Patricie. Marcela sděluje Tomášovi, že Patricie odjíždí do Paříže. Tomáš má radost, konečně se Patricie zbaví. Andula a Mariana na recepci telefonují s Péťovou mámou a dozvídají se, že Péťa taky nebyl celou noc doma…
Patricii telefonuje Daniel a trvá na tom, že Patricie musí odletět do Paříže. Patricie je nešťastná, vtom přichází Marek. Patricie začne o svém odletu pochybovat, chce se s Markem sejít a promluvit si o jejich společném životě. Marek se poleká a jde se poradit s Tomášem… Do toho vchází Kateřina a ubezpečuje oba, že Miky je jen její kamarád. Marka ale její vysvětlení neuspokojilo a chce po Tomášovi, aby Kateřinu svedl. Tomáš je z toho na mrtvici, něco takového si neumí vůbec představit…
Ošklivky jdou na oběd, Sylva vykládá Kateřině karty. Ukazuje se, že muž, kterého Kateřina miluje, ji miluje taky a dokonce po ní touží. Navíc je ve hře spousta peněz. Táňa vše sdělí Tomášovi. Ten pochopí, že je to vážné, a je přesvědčen, že tím mužem je Miky. Tomáš se rozhodne, že začne jednat…
Markvart kupuje dvě kytice. Jednu dá Zuzaně s prosbou, aby ji předala - jako výraz jeho omluvy - Kateřině. Druhá je pro Lucii. Ta je šťastná, že dostala kytici, a uvědomuje si, že jí Markvart už není tak nesympatický…

Soutěž !!!

12. prosince 2008 v 7:23 Pro vás
Pokud do 13.12. do 14.00 zašlete na mejl katerinabertoldova-blog@seznam.cz jména co nejvíce lidí co v seriálu hrají , budete zařazeni o losování s DVD s Katkou . Výherce pak vyhlásíme zde . Do mejlu pak ještě uveď adresu ať vím kam DVD poslat . Hodně štěstíKlub Hanky Křížkové

8. prosince 2008 v 17:25 Info
Na webu http://www.kotvaldpetr.cz/index.php?zpname=krizkova se rozjel FanKlub Hanky Křížkové .- Zatím je web asi v přípravě . Uvidíme co čas nachystá .