:( Provoz stránek ukončen :(

od 13.3.2011 vysílá TV LOVE Ošklivku Katku !!!

Duben 2009

Ottová: Po konci Ošklivky? Možná přijde talk show

30. dubna 2009 v 7:13 Média
Praha -
Dnes večer se z Ošklivky Katky stane kráska. Televize Prima totiž odvysílá poslední díl.
Ačkoliv se dnes uzavřou osudy, natáčení tohoto seriálu skončilo už před Vánocemi. Možná se ale se sympatickou blondýnkou diváci zase setkají v jiném seriálu.
"Látka nového seriálu už je hotová, nyní se připravuje scénář," uvedla pro společenskou rubriku Aktuálně.cz moderátorka.

Dnes večer seriál skončí. Není vám z toho trochu smutno?
Natáčení Ošklivky skončilo před Vánocemi. A rozhodně to nebyl hezký dárek. Konec seriálu byl pro nás překvapivý a samozřejmě, že mě to mrzí.
Je pravda, že v seriálu panovala hrozně přátelská atmosféra. A rivalita se nekonala?
Vím, že to opakuji pořád, ale nedá mi to - byla tam výborná semknutá parta. Vídáme se dodnes, jsme v kontaktu a uvidíme, třeba se v budoucnu setkáme pracovně znovu.
Takže plánujete další spolupráci s Ošklivkami…
Byla by škoda nevyužít tak příznivý vzájemný přátelský potenciál. Možná něco jako talk show nebo bychom chtěly pokračovat třeba v seriálu.
Přišla díky vaší roli nějaká další seriálová nabídka?
Něco se připravuje. Látka je hotová. Nyní se musí připravit dobrý scénář. Měl by to být velmi hezký příběh. Víc prozrazovat nemohu, ale bylo by to moc fajn. Zajímavé téma pro herce i pro diváky.
Opět to tedy diváci uvidí na Primě?
To zatím nevíme. Je před námi ještě spousta práce, uvidíme.
Pojďme se ale vrátit k Ošklivce. Co si myslíte, že bylo hlavním důvodem, že seriál skončil?
Sice jsem neviděla kolumbijskou předlohu, ale ta měla výhodu, že byla první a zápletka se sice dala tušit, ale nikdo nevěděl, jak to dopadne. Často se mě moji známí ptali, kdy už bude krásná. Možná co do počtu dílů byla zkrácená verze akorát. Škoda jen, že se tím pádem nedostalo na osudy partičky sekretářek, které měly být překvapivé a plné humoru a nadsázky.
Co vy a seriály? Sledujete nějaké?
Přiznám se, že televizní seriály moc nesleduji. Jediný seriál, který jsem poctivě sledovala, byla svého času Nemocnice na kraji města.
A nové díly třetí série Nemocnice jste tedy stihla?
Neviděla jsem ani jeden díl z nové série.
Co kromě televize na vás nyní čeká?
Nedávno jsem si otevřela butik, začala jsem chodit na thaibox, píšu články pro různé časopisy, spolupracuji s mediálními agenturami, pracuju moc ráda a nečinnost by mě zničila. Pořád vymýšlím další projekty, například s kamarádkou máme jeden velmi zajímavý týkající se módy. Myslím si, že člověk by jen neměl sedět v koutě a čekat až přijde nějaká nabídka. Ale především sám se hodně snažit, být vnímavý a otevřený všem podnětům. Pracovat na sobě a to vše dohromady se pak zúročí nejlépe.

Katka na ČT1

24. dubna 2009 v 14:38 Info
Katka bude 29.dubna od 23:25 na ČT Kobova Garáž 1
a 6.května od 23:25 na ČT Kobova Garáž 2

Katka na Týtý

18. dubna 2009 v 21:10 Fotogalerie
*video již brzy ZDE

Katka i v neděli !!!!

18. dubna 2009 v 17:24 Info
Od neděle ČT opakuje seriál Když se slunci nedaří kde hraje Katka Janečková ještě jako malé dítě . Tak se určitě dívejte

Kateřina Janečková v Hádej kdo jsem

14. dubna 2009 v 6:48 Info

* už tuto středu zavítá Kateřina Jančková - představitelka ošklivé Katky do Hádej kdo jsem
Dívejte se ve středu od 20:00 na TV PRIMA

Velikonoční dárek pro vás

10. dubna 2009 v 13:04 Pro vás
Velikonoční dárek pro vás je tu. V balíčku který si můžete stáhnout je pro vás připraveno mnoho zábavy. Např. papírky do školy, videa do mobilu , čtení na víkend a vyprávění do mp3 přehrávače . Vše samozřejmě s Ošklivkou Katkou.

Hezké velikonoce .... !!!Soutěž od primi

10. dubna 2009 v 8:26 Info

*více info na iprima.cz